Pracownik Magazynowy

2 700,00 - 2 900,00 zł

  • Osoba Agencja Pracy
  • Miasto Wschowa
  • Rodzaj umowy Umowa o pracę
  • Forma pracy Pełny etat
  • Wynagrodzenie 2 700,00 - 2 900,00 zł
  • Dodano 2019.07.10

Opis stanowiska

praca magazyniera Wschowa, praca pracownik fizyczny Wschowa, praca magazynier Wschowa

Przygotowanie towaru do wysyłki zgodnie ze specyfikacją
Załadunek i rozładunek towaru
Kompletacja zamówień wg zamówień klienta
Obsługa elektronicznych urządzeń skanujących

Wymagania

Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
Uprawnienia na wózki widłowe będą dodatkowym atutem
Dyspozycyjność, pracowitość, skrupulatność, zaangażowanie w wykonywaną pracę
Umiejętność pracy w zespole
Gotowość do podjęcia pracy w systemie 3-zmianowym
Oferujemy

Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
Atrakcyjny system motywacyjny (premia + nagrody)
Możliwość rozwoju
Posiłki regeneracyjne
Dofinansowanie kursu na wózek widłowy
Aktywność sportowa (m.in. możliwość wyjazdów na międzyzakładowe zawody w piłce nożnej)
Pakiet socjalny zawierający m.in.: bony świąteczne, dofinansowanie do wypoczynku urlopowego, dofinansowanie karty sportowej
Możliwość skorzystania z ubezpieczenia grupowego

Ważne do: 2020.07.09, wyświetleń: 112

nr ogłoszenia: 2606